Korrusmaja lamekatusetööd Tartus Savi 39 ja 39a. Katuste soojustamiseks kasutati vahtpolüsterooli EPS Silver.

Kortermaja lamekatusetööd
Korrusmaja lamekatusetööd Tartus Savi 39 ja Savi 39a. Katuse- ja vundamendi hüdroisolatsioonitööd tegi OÜ Evari Ehitus 2014. aastal.

Vundamendi hüdroisolatsioonitööd

Vundamendi hüdroisolatsioonitöödVundamendi aluspind puhastati, korrastati, krunditi ehk praimerdati. Hüdroisolatsioonikihiks kleebiti vundamendile SBS bituumenmaterjalist kate.

Lamekatusetööd

Lamekatuse aurutõkketööd

Lamekatuse aurutõkketööde käigus keevitati raudbetoonist kandepaneelidele SBS bituumenrullmaterjalist aurutõkkekiht.

Lamekatuse soojustustööd

Katuse soojustamiseks kasutati vahtpolüsteroolist EPS 60 Silver soojustust paksusega 150 mm. Soojustuse pealmiseks kihiks paigaldati Isover klaasvillast tuulutussoontega kattevill paksusega 30 mm. Katusele ehitati vahtpolusteroolist kaldplaatidest kalded. Vastukalded moodustati fibo kergkruusast.

Lamekatuse hüdroisolatsioonitööd

Lameatuse katteks ehk hüdroisolatsiooniks keevitati soojustuse peale kahes kihis SBS bituumenrullmaterjalist katusekate. Katuse erinevad kihid kinnitati raudbetoonist aluskonstruktsiooni külge katuse tüüblitega. Kasutati teleskooptüüpi plasttüübleid.

Lamekatuse parapetitööd

Katusele ehitati immutatud puidust ja ehitusplaadist parapetikonstruktsioon. Paigaldati tormiplekk, veeninaplekk.

Lamekatuse muud ehitustööd

Katus on sisemise veeäravooluga. Vihmavee ärajuhtimiseks lamekatuselt paigaldati katusekonstruktsiooni elektrilise küttega katusekaevud. Lamekatuse tuulutamiseks keevitati tuulutuse peakanalitele alarõhutuulutid. Lamekatusele pääsemiseks paigaldati soojustatud katuseluugid.

Rõdude lamekatusetööd

Rõdude lamekatusetööd. Rõdudele paigaldati veeninaplekid ja katusepinnale keevitati SBS bituumenrullmaterjal.

Objekti andmed

Objekt:   Kortermaja
Aadress:   Savi 39, Tartu

Galerii

Korrusmaja Tartus asub Tammelinna lõunaosas Savi-Haraka tänaval

uus-tammelinn-86

Piirkonda iseloomustab vaikne keskkond, mis on eemal suurematest linnatänavatest ning mille taristu on elanikele mugav ja käepärane.

Tammelinnas on heal tasemel piirkonnakool ning aastal 2015 avatud uus gümnaasium . Mõlemad koolid jäävad lühikese jalutuskäigu kaugusele.Tartu linna investeeringute kavas on ehitada lähiaastatel uus lasteaed, mis jääb korterelamutest mõnesaja meetri kaugusele.

Korruselamu on viie  korruseline, milles on 25 korterit. Korterid on nii ühe-, kahe-, kolme- kui ka neljatoalised. Kinnistule pääseb mööda Savi tänavat. Igal korteril on rõdu, kuhu pääseb elutoast.  Suuremates neljatoalistes korterites on saun ning ühel magamistoal lisarõdu.

Hoonete arhitektiks on Indrek Näkk arhitektuuribüroost INA.